Dobrovoľníci

Každý rok môžete na SlavCone navštíviť nespočetné množstvo zábavných aj poučných prednášok, zahrať si spoločenské hry, zúčastniť sa skvelých workshopov či pozrieť si super sprievodný program. Všetko toto je možné zorganizovať nielen vďaka organizátorom, ale aj vďaka úžasným dobrovoľníkom, ktorí nám na každom ročníku pomáhajú.

Dobrovoľníci, staff či palice, aj tak ich prezývame. Je možné, že si ich na festivale ani poriadne nevšimnete. Sú bežnými návštevníkmi, užívajú si program, aby neskôr presne nastúpili na svoju službu; aby predávali lístky, strážili vaše veci v šatni alebo pomohli s hrami v ihrysku. Mnohí prichádzajú už pred začiatkom festivalu, zdobia priestory, usporiadavajú nábytok a pripravujú materiály pre návštevníkov. 

Či pomáhajú len jeden rok, alebo prichádzajú pravidelne, sú neoddeliteľnou súčasťou SlavConu. Sú to nadšenci, energické bytosti a úžasní ľudia. Bez dobrovoľníkov by sme to sami nezvládli a bez dobrovoľníkov by SlavCon nebol tým, čím je. ĎAKUJEME.

Aj ty by si chcel zažiť SlavCon z trochu inej strany? Ozvi sa nám na staff [at] slavcon.sk a staň sa súčasťou festivalu alebo sa prihlás pomocou prihlasovacieho formulára