Možnosti ubytovania

Telocvičňa

Kapacita prespávania v DK Lúky je stanovená na 90 miest. Stačí si priniesť spacák, karimatku a prezuvky. Ak máte záujem o prespávanie, odporúčame vám zaregistrovať sa čo najskôr pretože miesta sa, ako každý rok, míňajú veľmi rýchlo.

Cena: 3,00€, bez ohľadu na počet nocí.
 

TJ Slávia Právnik - ubytovacie zariadenie 

Tematínska

V blízkosti Reštaurácie Oáza pri Dráždiaku(50m) sa nachádza naše ubytovacie zariadenie TJ Slávia Právnik ,ktoré ponúka ubytovanie pre turistov ,zákázníkov a tiež študentov na dlhšiu dobu v dvojlôžkových izbách so sociálnym zariadením za výhodné ceny. K  ubytovaciemu zariadeniu sa z DK Lúky dostanete pešo.

Bližšie informácie na tel.č.: 02/4592 5897,0917 787 000

Ďalšie informácie na webe ubytovacieho zariadenia.

Hotel Miva 

Bzovícka 38

Hotel má k dispozícii jednoposteľové až trojposteľové izby. Nájdete na nich kúpeľňou, satelitnou TV, telefónom, rádiom, mini barom a WI-FI. Z DK Lúky sa tam dostanete autobusom 98, vystúpiť treba na zastávke Žehrianska. Cesta by nemala trvať viac ako 5 minút.

Ceny Hotela Miva:
1-posteľová izba - 39 - 59€ izba/noc
2-posteľová izba - 59 - 79€ izba/noc
3-posteľová izba - 86€ izba/noc

Ďalšie informácie na stránke hotela.

MELROSE apartmány

Betliarska 12

Zariadenie obsahuje 50 apartmánoch rôznych veľkostí. Každá má vlastné sociálne zariadenie, LCD TV, pripojenie na Internet.  Zo zástakvy Lúčanka použite autobusy smerom do Vozovne Petržalka a vystúpte na z. Betliarska, ktorá je od apartmánov vzdialená 350 metrov.

Ceny v hoteli Družba: 
apartmán Classic - 1 osoba - 55€ izba/noc
apartmán Classic - 2 osoby - 70€ izba/noc

Ďalšie informácie na webstránke.

Hotel Bonbon****

Antolská 2

<<Hotel obsahuje 96 štandardných a biznis izieb, 2 nadštandardné bezbariérové izby a pre tých najnáročnejších klientov 5 mezonetových apartmánov s balkónmi priamo na jazero Veľký Draždiak. Každá má vlastné sociálne zariadenie, televízor, chladničku, telefón. K hotelu sa z DK Lúky dostanete pešo.

Ceny v hoteli Družba: 
1-posteľová izba - 75€ izba/noc
2-posteľová izba - 92€ izba/noc

Ďalšie informácie na webstránke hotela.

 

Ďalšie

Okrem vyššie uvedených možností ubytovania sa v okolí miesta konania nachádzajú aj ďalšie hotely. Zabezpečenie ubytovania v týchto zariadeniach je ponechané na záujemcoch.