Možnosti ubytovania

Telocvičňa

Kapacita prespávania v DK Lúky je stanovená na 50 miest. Stačí si priniesť spacák, karimatku a prezuvky. Ak máte záujem o prespávanie, odporúčame vám zaregistrovať sa čo najskôr pretože miesta sa, ako každý rok, míňajú veľmi rýchlo.

Miesto si zarezervujete na tejto podstránke.
Cena: 3,00€, bez ohľadu na počet nocí.
 

TJ Slávia Právnik - ubytovacie zariadenie 

Tematínska

V blízkosti Reštaurácie Oáza pri Dráždiaku (50m) sa nachádza ubytovacie zariadenie TJ Slávia Právnik, ktoré ponúka ubytovanie pre turistov, zákázníkov a tiež študentov na dlhšiu dobu v dvojlôžkových izbách so sociálnym zariadením za výhodné ceny. K ubytovaciemu zariadeniu sa z DK Lúky dostanete pešo.

Bližšie informácie na tel.č.: 02/4592 5897, 0917 787 000

Ďalšie informácie na webe ubytovacieho zariadenia.

MELROSE apartmány

Betliarska 12

Zariadenie obsahuje 50 apartmánoch rôznych veľkostí. Každá má vlastné sociálne zariadenie, LCD TV, pripojenie na Internet.  Zo zástavky Lúčanka použite autobusy smerom do Vozovne Petržalka a vystúpte na z. Betliarska, ktorá je od apartmánov vzdialená 350 metrov.

Ceny v Melrose: 
apartmán Classic - 1 osoba - 55€ izba/noc
apartmán Classic - 2 osoby - 70€ izba/noc

Ďalšie informácie na webstránke.

Hotel Bonbon****

Antolská 2

Hotel obsahuje 96 štandardných a biznis izieb, 2 nadštandardné bezbariérové izby a pre tých najnáročnejších klientov 5 mezonetových apartmánov s balkónmi priamo na jazero Veľký Draždiak. Každá má vlastné sociálne zariadenie, televízor, chladničku, telefón. K hotelu sa z DK Lúky dostanete pešo.

Ceny v hoteli Bonbon: 
1-posteľová izba - 70€ izba/noc
2-posteľová izba - 90€ izba/noc

Ďalšie informácie na webstránke hotela.

 

Ďalšie

Okrem vyššie uvedených možností ubytovania sa v okolí miesta konania nachádzajú aj ďalšie hotely. Zabezpečenie ubytovania v týchto zariadeniach je ponechané na záujemcoch.