Organizátori

Erik "Skalar" Birčák

Koordinátor festivalu / Technika

slavconatslavcon.sk

Technik, ktorý dokáže byť aspoň na šiestich miestach naraz a postarať sa o to, aby všetko hladko bežalo.

Michal "Shade" Grečner

Tieňový koordinátor festivalu

slavconatslavcon.sk

Je pri SlavCone od jeho počiatkov a prešiel si všetky úlohy od behania hore dolu s technikou, cez sedenie na registračke po komunikáciu so sponzormi. Dlhé roky sa staral o Hernú líniu a dnes zastáva úlohu Hlavného koordinátora. V malom zvyšku svojho voľného času spolupracuje na ďalších festivaloch a prináša netradičné eventy so združením Event Horizon.

Kontakt: michal.grecner@slavcon.sk alebo Facebook.

Andrea "poppy" Porvazníková

marketing / grafika / web

Roztržitá víla chaosnička deliaca svoj čas medzi reálnym, historickým a fantastickým životom.
Vrámci SlavConu sa venuje marketingu a grafickej a digitálnej mágii.

Hana "Mystic" Vrbovská

Sci-fi / Literárna súťaž

Scifi a fantasy pozitívna baba, ktorá by najradšej svoje dni trávila buď zavretá v labáku pri experimentoch alebo čítaním kníh a komiksov. Občas mierne šialená, často dosť introvertná a nie veľmi user friendly. Na SlavCone sa stará o sci-fi líniu a Chrambromil.

Marián Mojžiš

História

m.mojzisatslavcon.sk

Večný fanúšik hviezdnej brány, ale rozhodne nepohrdne ani fantasy žánrom. Člen občianskeho združenia SciFi-Guide. Interný doktorand na ústave pre Klasickú Archeológiu na Karlovej Univerzite v Prahe, člen Living history skupiny, vo voľnom čase vedie textovú rpg online hru, číta a počúva prevažne inštrumentálnu alebo írsku hudbu.
Na SlavCone má na starosti prípravu historickej línie a s ňou spojeného sprievodného programu.

Martina "Melian" Šedová Wimmerová

Literárna línia / granty

literaturaatslavcon.sk

Jedna z iniciátorov myšlienky spraviť si vlastný fantasy a sci-fi festival. Bývalá Hlava Bielej rady Spoločenstva Tolkiena, dlhoročná scifistka a fantasistka a literárny nadšenec. Na SlavCone sa starala o vybavenie priestorov a o to, aby na mieste všetko hladko klapalo, aj keď si už vyskúšala aj množstvo iných úloh pri príprave festivalu. Momentálne sa okrem dvoch malých potomkov stará o granty a literárnu sekciu festivalu.

Matúš "Radeon" Nerád

Fantasy / Marketing

Zapálený fanúšik fantasy, scifi a všetkých cool vecí. Najviac obľubuje Tolkiena, seriál Farscape a všetky gadgety a technológie od Googlu. Aktuálne admin webového portálu PánPrsteňov.com a tiež aj hrdý člen občianskeho združenia SciFi Guide.
Na SlavCone má na starosti fantasy líniu a trocha vypomáha aj s propagáciou.

Elendilka

Víkend na Rokforte / Underground

elendilkaatgmail.com

Veselá slečna, šialená vedátorka, čarodejnica a scifistka. SlavCony navštevuje od samého začiatku a pýši sa tým, že nevynechala ani jeden. V roku 2011 sa pridala do organizačného tímu so svojou vlastnou líniou Underground, v ktorej sa stretáva všetko popkultúrne, subkultúrne a zaujímavé, čo na con patrí, no dovtedy nemalo vlastné miesto. Od ročníka 2012 však využila SlavCon pre svoj doteraz najväčší diabolský plán - Víkend na Rokforte. Experimentálna línia, ktorá združuje všetkých potterákov, si získala nejedného návštevníka. Kto si to prečítal až sem a povie jej na SlavCone "Pán dal Dobbymu ponožku", dostane bonusový bod!

Petra "Li" Jankovičová

Workshopy

Divný energický človiečik, mám na starosti zábavné, akčné a inšpirujúce workshopy, v ktorých sa nájde, dúfam, každý. Venujem sa Slacklinu, poi, hulahoopu, lezeniu, larpom, facepaintingu...a, samozrejme, tancu. Či už na škole alebo vo voľnom čase :)

Veronika "Lothmíril" Frankovská

Marketing Koordinátor

Zanietená tolkienistka, zamilovaná do ohňa, príbehov a svetov, do ktorých vďaka fantázií spisovateľov môžeme podnikať neuveriteľné výpravy.
Na SlavCone 2017 má na starosti propagáciu festivalu.

Katarína "Crankia" Hlaváčová

Staff

staffatslavcon.sk

Členka Spoločenstva Tolkiena, pomocníčka SlavConu. Od roku 2003 venuje svoj voľný čas fantasy a tolkienistom.
Na SlavCone 2016 má pod palcom dobrovoľníkov pomáhajúcich na festivale.

Peter Král

Marketing

Vo voľnom čase sa venuje (samo)vzdelávaniu, konzumne kultúre a dobrým nápojom. Okrem toho hrá Quidditch za Pressburg Phantoms a ešte stále nemá všetkých pokémonov, ale pracuje na tom!
Popri práci v korporátnom marketingu pomáha SlavCon teamu s propagáciou a rôznými inými drobnosťami.

Stano "Morgoth" Buštor

Marketing

morgothatslavcon.sk

V reálnom živote programátor, mimo toho zapálený fotograf, fantazista, scifista, RPGčkar, geek... Má rád hlučnú hudbu aj dobré ticho s knižkou a čajom.

SlavConu sa venuje už pár rokov, od hernej línie sa presunul k fantasy línii a nakoniec k propagácii. Okrem toho robí dvorného fotografa festivalu :)

Tomáš "Shadow" Piterka

Hry

Člen Spoločenstva Tolkiena a LARP Klubu Košice. Zanietený scifista a fantazista. Na Slavcone pôsobí pravidelne, vačšinou ho vidite zmätene pobehovat po chodbách.

Nikoleta "Blind" Pavlovičová

Stánky / Partneri

Študentka medicíny, nadšená LARPistka a dlhoročná staffáčka. Na SlavCone má teraz pod palcom priestory na cone a všetky skvelé stánky.

Dandy Bodišová

Dvorný umelec / Výtvarná súťaž

Ehm. Robí grafické tentononce pre potreby conu a je polovička stánku Sestri Zlopočestné s.r.v.o. A má rada jablká.

Rastislav "R@100" Švarba

Webmaster

ra100atslavcon.sk

Voľný čas trávi spravovaním SlavCon.sk (a občas aj pracovný v Českom rozhlase). Vďaka záľube v Sci-fi a fantasy pravideľne chodí na SlavCon a ďalšie ČS cony. Oficiálne patrí do klubu Scifi-Guide a zo sveta crowdfundingu prispeva na stránky SpaceUnicorn.sk.
Má na svedomí webstránku SlavConu a plnenie našich najšialenejších želaní, čo by na nej mohlo byť.

Dagmar "Ramgad" Caganová

Pokladník

Na SlavCone má pod palcom kasičku.

Janina "Anorwen" Jankovičová

Detailista / Kostýmová súťaž / Výtvarná súťaž

Vyštudovaná psychologička s diagnózou "úniky z reality" a doživotným postihnutím Tolkienom. Šije kostýmy, vyšíva, tká, jazdí na koni, číta fantastiku. Okrajovo sa venuje aj oživenej histórii, obdobiu Veľkej Moravy.
Na SlavCone si vzala na starosť kostýmovú a výtvarnú súťaž.