Organizátori

Erik "Skalar" Birčák

Koordinátor festivalu / Technika

slavconatslavcon.sk

Technik, ktorý dokáže byť aspoň na šiestich miestach naraz a postarať sa o to, aby všetko hladko bežalo.

Michal "Shade" Grečner

Tieňový koordinátor festivalu

slavconatslavcon.sk

Je pri SlavCone od jeho počiatkov a prešiel si všetky úlohy od behania hore dolu s technikou, cez sedenie na registračke po komunikáciu so sponzormi. Dlhé roky sa staral o Hernú líniu a dnes zastáva úlohu Hlavného koordinátora. V malom zvyšku svojho voľného času spolupracuje na ďalších festivaloch a prináša netradičné eventy so združením Event Horizon.

Kontakt: michal.grecner@slavcon.sk alebo Facebook.

Andrea "poppy" Porvazníková

marketing / grafika / web

Roztržitá víla chaosnička deliaca svoj čas medzi reálnym, historickým a fantastickým životom.
Vrámci SlavConu sa venuje marketingu a grafickej a digitálnej mágii.

Hana "Mystic" Vrbovská

Sci-fi / Literárna súťaž

Scifi a fantasy pozitívna baba, ktorá by najradšej svoje dni trávila buď zavretá v labáku pri experimentoch alebo čítaním kníh a komiksov. Občas mierne šialená, často dosť introvertná a nie veľmi user friendly. Na SlavCone sa stará o staffákov.

Marián Mojžiš

Sprievodný program

m.mojzisatslavcon.sk

Ako fanúšik kvalitného Sci Fi, Fantasy a Historického žánru sa miesto archeologickej kariéry Indiana Jonesa venuje adrenalínovým športom, spoznávaním nových krajín a ľudí, počúva prevažne inštrumentálnu a írsku hudbu, je členom Living history skupiny, ale najväčšiu časť jeho voľného času zaberá práve tvorba a strih audiovizuálneho materiálu. Vykomunikuje a kreatívne sprogapuje každý kreatívny nápad. Na SlavCone má na starosti prípravu sprievodného programu.

Martina "Melian" Šedová Wimmerová

Granty / scifi a literárna línia / literárna súťaž

scifiatslavcon.sk, literaturaatslavcon.sk, literarnasutazatslavcon.sk

Jedna z iniciátorov myšlienky spraviť si vlastný fantasy a sci-fi festival. Bývalá Hlava Bielej rady Spoločenstva Tolkiena, dlhoročná scifistka, fantasistka a literárny nadšenec. Na SlavCone pracuje od jeho úplného začiatku a prešla si rôznymi pozíciami.

Momentálne sa okrem dvoch malých potomkov stará o granty, literárnu a sci-fi sekciu a literárnu súťaž.

Matúš "Radeon" Nerád

Fantasy / Marketing

Zapálený fanúšik fantasy, scifi a všetkých cool vecí. Najviac obľubuje Tolkiena, seriál Farscape a všetky gadgety a technológie od Googlu. Aktuálne admin webového portálu PánPrsteňov.com a tiež aj hrdý člen občianskeho združenia SciFi Guide.
Na SlavCone má na starosti fantasy líniu a trocha vypomáha aj s propagáciou.

Elendilka

Víkend na Rokforte / Underground

elendilkaatgmail.com

Veselá slečna, šialená vedátorka, čarodejnica a scifistka. SlavCony navštevuje od samého začiatku a pýši sa tým, že nevynechala ani jeden. V roku 2011 sa pridala do organizačného tímu so svojou vlastnou líniou Underground, v ktorej sa stretáva všetko popkultúrne, subkultúrne a zaujímavé, čo na con patrí, no dovtedy nemalo vlastné miesto. Od ročníka 2012 však využila SlavCon pre svoj doteraz najväčší diabolský plán - Víkend na Rokforte. Experimentálna línia, ktorá združuje všetkých potterákov, si získala nejedného návštevníka. Kto si to prečítal až sem a povie jej na SlavCone "Pán dal Dobbymu ponožku", dostane bonusový bod!

Petra "Li" Jankovičová

Workshopy

Divný energický človiečik, mám na starosti zábavné, akčné a inšpirujúce workshopy, v ktorých sa nájde, dúfam, každý. Venujem sa Slacklinu, poi, hulahoopu, lezeniu, larpom, facepaintingu...a, samozrejme, tancu. Či už na škole alebo vo voľnom čase :)

Veronika "Lothmíril" Frankovská

Marketing Koordinátor

Zanietená tolkienistka, zamilovaná do ohňa, príbehov a svetov, do ktorých vďaka fantázií spisovateľov môžeme podnikať neuveriteľné výpravy.
Na SlavCone 2018 má na starosti propagáciu festivalu a riešenie problémov.

Katarína "Crankia" Hlaváčová

Staff

staffatslavcon.sk

Členka Spoločenstva Tolkiena, pomocníčka SlavConu. Od roku 2003 venuje svoj voľný čas fantasy a tolkienistom.
Na SlavCone 2016 má pod palcom dobrovoľníkov pomáhajúcich na festivale.

Peter Král

Marketing

Vo voľnom čase sa venuje (samo)vzdelávaniu, konzumne kultúre a dobrým nápojom. Okrem toho hrá Quidditch za Pressburg Phantoms a ešte stále nemá všetkých pokémonov, ale pracuje na tom!
Popri práci v korporátnom marketingu pomáha SlavCon teamu s propagáciou a rôznými inými drobnosťami.

Stano "Morgoth" Buštor

Marketing

morgothatslavcon.sk

V reálnom živote programátor, mimo toho zapálený fotograf, fantazista, scifista, RPGčkar, geek... Má rád hlučnú hudbu aj dobré ticho s knižkou a čajom.

SlavConu sa venuje už pár rokov, od hernej línie sa presunul k fantasy línii a nakoniec k propagácii. Okrem toho robí dvorného fotografa festivalu :)

Tomáš "Shadow" Piterka

Hry

Člen Spoločenstva Tolkiena a LARP Klubu Košice. Zanietený scifista a fantazista. Na Slavcone pôsobí pravidelne, vačšinou ho vidite zmätene pobehovat po chodbách.

Nikoleta "Blind" Pavlovičová

Stánky / Partneri

Študentka medicíny, nadšená LARPistka a dlhoročná staffáčka. Na SlavCone má teraz pod palcom priestory na cone a všetky skvelé stánky.

Dandy Bodišová

Dvorný umelec / Výtvarná súťaž

Ehm. Robí grafické tentononce pre potreby conu a je polovička stánku Sestri Zlopočestné s.r.v.o. A má rada jablká.

Rastislav "R@100" Švarba

Webmaster

ra100atslavcon.sk

Voľný čas trávi spravovaním SlavCon.sk (a občas aj pracovný v Českom rozhlase). Vďaka záľube v Sci-fi a fantasy pravideľne chodí na SlavCon a ďalšie ČS cony. Oficiálne patrí do klubu Scifi-Guide a zo sveta crowdfundingu prispeva na stránky SpaceUnicorn.sk.
Má na svedomí webstránku SlavConu a plnenie našich najšialenejších želaní, čo by na nej mohlo byť.

Dagmar "Ramgad" Caganová

Pokladník

Na SlavCone má pod palcom kasičku.

Janina "Anorwen" Jankovičová

Kostýmová súťaž / Výtvarná súťaž

Vyštudovaná psychologička s diagnózou "úniky z reality" a doživotným postihnutím Tolkienom. Šije kostýmy, vyšíva, tká, jazdí na koni, číta fantastiku. 
Na SlavCone si vzala na starosť kostýmovú a výtvarnú súťaž.