Postapo tábor

Máš rád postapo? Filmy, knihy či hry ako Metro, Stalker či Mad Max ti nie sú neznáme? Tak príď do nášho tábora a uvidíš, ako by mohol vyzerať život kočovného kmeňa po apokalypse. Zahraj si jugger, vyskúšaj svoje schopnosti záchrany života a zmeraj sily s ostatnými v aréne. K tomu ti budú hrať naši umelci, ku ktorým sa môžeš pokojne pridať. A možno okúsiš aj niečo z našej kuchárskej knihy?!


Čo ťa čaká v našom tábore:


Kuchyňa - ak čakáš chutný steak z brahmíny, tak to skús o tábor vedľa, lebo u nás si môžeš pochutnať na tých pravých delikatesách ako opražené múčne červy a sarančatá...


Aréna - cítiš sa byť pri sile? Že sa postavíš ďalším bojovníkom pustiny? Tak si to dokážte v súbojoch 1v1, 2v2 alebo snáď 3v1?


Jugger - ešte stále si nenašiel ten svoj šport, kde by si mohol mlátiť protivníka do hlavy? Tvoje hľadanie sa práve skončilo! V našom tábore si môžeš zahrať tú pravú krutú hru - Jugger!


Súťaž - keďže vieme, že život v pustine nie je ľahký, máme pre vás nachystanú aj jednu súťaž. O čo v nej pôjde? No to uvidíte, ale ten, kto má rýchle ruky a cit pre detail v nej má šancu na úspech. A ceny? Lahodný mok na zvlaženie vašich vyprahnutých krkov (pozn. na výber budú 2 varianty výber bude na výhercovi a jeho veku).


Hudobné nástroje - aby cesta nášho kmeňa nebola len nudná pešia turistika medzi jazierkami rádioaktívnej vody, niektorí naši členovia sa preto venujú hudbe na svoje nástroje. Ak máš hudobný sluch alebo sa len chceš presvedčiť o tom, že žiaden nemáš pokojne sa k našim hudobníkom pridaj alebo si vyskúšaj ich nástroje.