Súťaž s Víkendom na Rokforte

Vymysli hlavolam pre víkend na Rokforte

Návštevníci a návštevníčky SlavConu, ktorí sa zapájajú do v aktivít Víkendu na Rokforte, určite vedia, že body sa dajú získať aj mimo programu a pomerne jednoducho, vyplnením voľnej chvíle.

Na fakultných nástenkách totiž bývajú pre účastníkov a účastníčky pripravené tajničky, fotobingá alebo iné hlavolamy a ich vyriešením je možné získať bonusové body.

Tento rok sme sa však rozhodli, že by sa nám zišla menšia zmena, ktorá rozhodne pomôže dychtivým hráčom a hráčkam, ktorí by chceli, aby ich fakulta nezačala súťažiť s nulou, ale s náskokom. V skratke, tento rok môžete tajničky a hlavolamy pripraviť priamo vy!

Ako na to?

Pripravte tajničku, hlavolam alebo inú zábavku, ktorá sa zmestí na papier. Budeme potrebovať jednu prázdnu a jednu vyriešenú, v elektronickom formáte (pri tajničke napríklad v Exceli, pri hádanke vo Worde alebo pri kreslenom hlavolame v .pdf, a pod.).

Kam s tým?

Hlavolamy v rôznom formáte môžete posielať hlavnej prefektke Elendike na elendilka [zavináč] gmail.com do 25. apríla 2017. Do mailu prosím napíšte, do ktorej fakulty patríte (alebo chcete patriť). Rovnako ju môžete kontaktovať s podrobnejšími otázkami ohľadom súťaže.

Čo za to?

Každý, kto pošle hlavolam pre spolužiakov a spolužiačky mailom, dostane vopred päť bodov pre svoju fakultu. Príspevok, ktorý sa bude tímu víkendu na Rokforte páčiť najviac, bude ocenený špeciálnou potteráckou cenou.

 

Na vaše hlavolamy sa už teraz tešíme!