Víkend na Rokforte

Milí návštevníci,

Ďakujeme, že ste zúčastnili Víkendu na Rokforte 2016 a keďže nie všetci mohli zostať až do konca, prinášame tento stručný textík so zhrnutím užitočných informácií.

V prvom rade vás určite zaujíma, ako to dopadlo s medzifakultným pohárom. Prvé miesto získal po prvý raz v histórii SlavConu Chrabromil s 256 bodmi. Tesne za študentami tejto fakulty skončil Bystrohlav s 248 bodmi. 224 bodov dosiahol Bifľomov a obsadil tretie miesto a na chvoste súťaže sa umiestnili študenti Slizolinu s 205 bodmi.

Čo sa týka štatistického zapojenia hráčov, celkovo sa tento rok rozdalo 159 pások jednotlivých fakúlt. Najpočetnejšie fakulty boli Bystrohlav a Slizolin. Skúšky však navštívilo len 60 študentov, no väčšina z nich skončila s výborným prospechom. Rozpis študentov so známkami na ich vysvedčeniach môžete nájsť na tomto linku.

Skúšky prebehli bez zranení a nechcených kliatob. Najúspešnejšia bola herbológia, kde všetci študenti dostali hodnotenie V (znamená výborný). Okrem toho sa najviac študentov (41) vyskytlo na skúške zo života zvykov muklov, kde sa podarilo do testu mnohým prepašovať aj pár smiešnych výrokov, ktoré nájdete tu.

Na záver mi nezostáva nič iné, ako sa poďakovať nášmu dlhoročnému partnerovi Jelly Belly za rozdané fazuľky, ktoré všetkým chutili, organizátorom a vám, naším návštevníkom. Nedovoľte, aby vás počas bezslavconového obdobia muklovia zdeptali!