Vstupné na SlavCon

Vstupné

Vstupné na SlavCon 2014 je možné zakúpiť si priamo na mieste, v predpredaji prevodom, alebo na špeciálnych akciách.

Za nami je Kozmodróm, kde ste mali možnosť kúpiť si nielen špeciálnu predpredajovú vstupenku na celý festival, ale predovšetkým aj limitovanú darčekovú edíciu s drobnosťami navyše. Takisto ste túto možnosť mali prednedávnom na špeciálnej predpredajovej akcii "Na Hobbita s Nostalgiou".

Predpredaj

Začiatkom februára sme spustili predpredaj! Po registrácii na festival bude možné zaplatiť prevodom a zakúpiť si tak vstupenku na všetky 3 dni festivalu za 11 €. Variabilný symbol vám príde v registračnom maili.

Ak chcete lístkami potešiť niekoho iného, alebo po nich túžite v ich papierovej podobe, v polovici marca spustíme aj fyzický predpredaj. Ku vstupenkám sa dostanete v MadMaxon Shope na Heydukovej ulici v Bratislave.

Predpredajové vstupenky v oboch podobách si budete môcť zakúpiť do 22. 4. 2014.

 

Na mieste

Vstupné máme vymyslené tak, aby bolo čo najjednoduchšie pre návštevníkov aj organizátorov: zaplatíte si takú časť festivalu, akej sa zúčastníte. Ak na festival prídete v piatok, zaplatíte 12,50€ za celý festival. Ak prídete až v sobotu, vstupné bude stáť 11,50€, zahŕňa však vstup na sobotu aj nedeľu zároveň. Ak by ste sa prišli pozrieť až na posledný deň, zaplatíte symbolických 7,00€.

Prehľadná tabuľka

Predpredaj

Piatok-Sobota-Nedeľa

Na mieste v piatok :

Piatok-Sobota-Nedeľa

Na mieste v sobotu:

Sobota-Nedeľa

Na mieste v nedeľu:

Nedeľa

11,00€ 12,50€ 11,50€ 7,00€

Ak si chcete so sebou zobrať svoje ratolesti, do veku 10 rokov za ne nemusíte platiť vstupné :) Ratolesti, ktoré by chceli prísť samé, upozorňujeme, že na festival treba dotiahnuť aj rodičov.

Ubytovanie

Poplatok za spanie v telocvični je pre tento rok stanovený na 2,50 €, bez ohľadu na počet nocí, ktoré na festivale strávite. V prípade platby na účet ho, prosíme, uhraďte spolu so vstupným poplatkom. Do správy pre prijímateľa vtedy napíšte „Telocvicna“. V ostatných prípadoch ho budete môcť uhradiť priamo pri vstupe na festival. Nezabudnite, treba si doniesť prezuvky. Kapacita ubytovania v Iuvente je pre ročník 2014 stanovená na 50 miest a z vlastnej skúsenosti vieme, že miesta sa rozchytajú ako teplé rožky.

Za ubytovanie v hoteli nám platbu, prosím, neposielajte. Budete platiť priamo na recepcii hotela.

 

OZ Spoločenstvo Tolkiena a OZ SciFi-Guide nie sú platcami DPH.