Vstupné na SlavCon

Vstupné

Vstupné na SlavCon 2015 je možné zakúpiť si priamo na mieste, v predpredaji prevodom, alebo v predajni MadMaxon v Bratislave. Pozor, nedá sa u nich platiť kartou, ale v okolí je vyše 10 bankomatov...

Predpredaj

Po registrácii na festival bude možné zaplatiť prevodom a zakúpiť si tak vstupenku na všetky 3 dni festivalu za 11 €. Variabilný symbol vám príde v registračnom maili.

Ak chcete lístkami potešiť niekoho iného, alebo po nich túžite v ich papierovej podobe, čoskoro bude aj aj fyzický predpredaj. Ku vstupenkám sa dostanete v MadMaxon Shope na Heydukovej ulici v Bratislave.

Predpredajové vstupenky v oboch podobách si budete môcť zakúpiť do 18. 5. 2015.

 

Na mieste

Vstupné máme vymyslené tak, aby bolo čo najjednoduchšie pre návštevníkov aj organizátorov: zaplatíte si takú časť festivalu, akej sa zúčastníte. Ak na festival prídete v piatok alebo sobotu, zaplatíte 12€ za celý festival. Ak by ste sa prišli pozrieť až na nedeľu, zaplatíte symbolických 7,00€.

Prehľadná tabuľka

Predpredaj

Piatok-Sobota-Nedeľa

Na mieste v piatok :

Piatok-Sobota-Nedeľa

Na mieste v sobotu:

Sobota-Nedeľa

Na mieste v nedeľu:

Nedeľa

11,00€ 12,00€ 12,00€ 7,00€

Ak si chcete so sebou zobrať svoje ratolesti, do veku 10 rokov za ne nemusíte platiť vstupné :) Ratolesti, ktoré by chceli prísť samé, upozorňujeme, že na festival treba dotiahnuť aj rodičov.

Ubytovanie

Poplatok za spanie v telocvični je pre tento rok stanovený na 3,00 €, bez ohľadu na počet nocí, ktoré na festivale strávite. V prípade platby na účet ho, prosíme, NEplaťte spolu so vstupným poplatkom, ale až priamo na festivale :) Nezabudnite, treba si doniesť prezuvky. Kapacita ubytovania v DK Lúky je pre ročník 2015 stanovená na 90 miest a z vlastnej skúsenosti vieme, že miesta sa rozchytajú ako teplé rožky.

Za ubytovanie v hoteli nám platbu, prosím, neposielajte. Budete platiť priamo na recepcii hotela.

 

OZ Spoločenstvo Tolkiena a OZ SciFi-Guide nie sú platcami DPH.