Anotácie

V tejto sekcii nájdete anotácie k prednáškam a príspevkom do programu.

Organizátori si vyhradzujú právo na zmeny v programe!

Sprievodný program, Workshopy

Máš rád postapo? Filmy, knihy či hry ako Metro, Stalker či Mad Max ti nie sú neznáme? Tak príď do nášho tábora a uvidíš, ako by mohol vyzerať život kočovného kmeňa po apokalypse. Zahraj si jugger, vyskúšaj svoje schopnosti záchrany života a zmeraj sily s ostatnými v aréne. K tomu ti budú hrať naši umelci, ku ktorým sa môžeš pokojne pridať. A možno okúsiš aj niečo z našej kuchárskej knihy?!
Exteriér
Workshop, Iné

Sprievodný program, Víkend na Rokforte

19:30, piatok
Oficiálne otvorenie SlavConu 2017 a nového školského roku!
Modrá sála
Iné

Sprievodný program

20:15, piatok
,
Jsme Clover a přinášíme vám radost a štěstí. Nechte se vtáhnout zážitkem z energicky našlapané hudby. Jsme Five Leaf Clover. Hrajeme vlastní písně a ostrovní tradicionály v rockovější úpravě pro vás a radost z muziky.
Modrá sála
Vystúpenie
10:00, sobota
Máte skvelý kostým, ideálne vlastnoručne vyrábaný a nie celý kupovaný? Poďte sa v ňom ukázať našej porote, a budete mať šancu získať skvelé ceny i večnú slávu. A, samozrejme, Vlkara. A ak budete chcieť, rovno sa aj odfoťte, tak ako aj minulý rok - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153988332610932.1073741833.73970740931&type=1&l=c0fc77d50b
Klubovňa
Súťaž, Iné
15:00, sobota
Comedy Dungeon je stand-up šou o geekovských a nerdivých záležitostiach.
Červená sála
Vystúpenie
19:00, sobota
Pozývame vás na slávnostný program do veľkého divadla, kde oceníme víťazov výtvarnej, kostýmovej, poviedkovej a ďalších súťaži spojených so SlavConom. A samozrejme, bude aj Tombola s tématickými cenami od našich partnerov!
Červená sála
Vystúpenie
21:00, sobota
"Práca to nie sú len noviny, to sú hneď aj ruky od špiny." V modrých montérkach odetí spevák KCH a hráč na „hajzlový kopák“ Braňo Jobus a jeho „pán brat“ Andrej Budislav Jobus, obsluhujúci inštrumentár bizarných, prevažne dýchacích hudobných nástrojov, ktoré zhotovuje zásadne len z umelohmotných rúrok, rúr, hadíc, plastikových fliaš a starého vysávača vás zasvetia do sveta industriálneho folklóru
Červená sála
Vystúpenie
21:45, sobota
Ohňová show v podaní skupiny Inspinia vám predstaví oheň v novom svetle. Sobotný večer bude patriť premiére novej show Dragon Demo. Trochu zo svojho umenia vám radi odovzdajú aj na sobotnom workshope.
Exteriér
Vystúpenie
15:00, nedeľa
Máte na organizátorov SlavConu nejaké otázky? Zaujíma vás, čo sa deje za oponou? Aká bude budúcnosť SlavConu? Tu sa všetko dozviete.
Červená sála
Diskusia

Fantasy a horor, Sprievodný program

10:00, sobota
Bezpečné měkčené meče... a více mečů, všechny vám k dispozici k boji na všechny způsoby. A občas možnost nastoupit proti cvičeným démonickým zabijákům.
Exteriér
Iné

Literárna línia, Sprievodný program

20:30, sobota
Braňo Jobus debutoval v roku 2006 rozprávkovou knihou Láskavé rozprávky odvtedy písať našťastie neprestal. Seba a svoje knihy vám predstaví aj v krátkej prednáške pred koncertom Víťazov
Červená sála
Prednáška