Dobrovoľníci

 

Každý rok vám SlavCon ponúka množstvo zábavných aj poučných prednášok. Môžete si zahrať spoločenské hry, zúčastniť sa nevšedných workshopov či trochu si vydýchnuť a pookriať na sprievodnom programe. Ako má rok mnoho dní a retiazka mnoho očiek, tak ani dobrý festival sa nezaobíde bez toho, aby sa priložila nejaká tá ruka k dielu. Alebo noha. Alebo úsmev. Každý drobný krok, ktorý sa zdá byť samozrejmý alebo nepatrný, má však na svedomí niekto konkrétny - či už je to organizátor alebo dobrovoľník.

Dobrovoľníci! To je samostatná a nepostrádateľná kapitola festivalu! Je možné, že si ich na festivale ani poriadne neuvedomíte. Sú bežnými návštevníkmi, užívajú si program, aby neskôr presne nastúpili na svoju službu; aby predávali lístky, strážili vaše veci v šatni alebo pomohli s hrami v ihrysku. Mnohí prichádzajú už pred začiatkom festivalu, zdobia priestory, usporiadavajú nábytok a pripravujú materiály pre návštevníkov. 

Či pomáhajú len jeden rok, alebo sú našimi stálicami, sú neoddeliteľnou súčasťou SlavConu. Sú to nadšenci, energické bytosti a úžasní ľudia. Bez dobrovoľníkov by sme to sami nezvládli a bez dobrovoľníkov by SlavCon nebol tým, čím je. ĎAKUJEME.

A že aj vás to láka zažiť SlavCon z trochu inej strany? Poďte si to vyskúšať a posilniť naše rady - už teraz sa na vás tešíme! Ozvite sa nám a staňte sa súčasťou festivalu, prihláste sa pomocou prihlasovacieho formulára alebo napíšte na staff [zavináč] slavcon.sk Frederike "Ike" Adamčíkovej.