Hostia 2019

V tejto sekcii nájdete potvrdených účinkujúcich na SlavCone.

Local Heroes

Michal Domonkos
moderátor, herec a dabingový režisér
Keď Draco Malfoy, hobit Sam alebo zebra Marty prehovoria po slovensky, počujete jeho hlas. Ak sa Vám pozdáva ako herci nadabovali Avatara, Veľkého Gatsbyho, Titanic, Narniu či WarCraft – aj to má na svedomí on. Predstavujeme Vám človeka, ktorého prínos (nielen) pre slovenský dabing je omnoho väčší ako sa Vám zdá. Na SlavCon príde porozprávať o svete dabingu a aké je to pracovať na veľkých zahraničných kasových trhákoch. Dámy a páni, Michal Domonkos!
Jakub "Toren" Neumann
youtuber
Jsem fanoušek filmů, seriálů, knížek, komiksů, her, japonské kultury a zkrátka geek každým coulem.
Lívia Hlavačková
lekárka, spisovateľka
Autorka fantasy a lekárka v klinickom výskume liekov. Na conoch je známa najmä (občas trochu morbídnymi) prednáškami s medicínskou tématikou.
Peter Pavlík
strihač trailerov
Pracuje vo filmovom – televíznom priemysle ako strihač trailerov v televízii Markíza. Jeho prácu je možné vidieť aj v rôznych kampaniach napríklad trailer k filmu Červený kapitán.
Mark E. Pocha
spisovateľ
Neblaho známy autor literárnych krvákov, nositeľ medzinárodnej ceny Encouragement Award a Charles Manson domácej umeleckej scény. Vo svojich exaltovaných vystúpeniach spája formát prednášky o horore s voľnou zábavou a happeningom. Na Slavcon príde besedovať o knižnej novinke ONI (Vyd. Carcosa, marec 2019). A možno bude aj ľudská stonožka...