Vydavateľstvo Artis Omnis
VYDAVATEĽSTVO ARTIS OMNIS je už dlhoročným účastníkom SlavConov. Aj tento rok predstavíme naše fantastické knižné novinky a ich autorov, chýbať nebude ani predajný stánok s priaznivými festivalovými cenami :)
Tease Avenue
Šťavnaté burlesque vystúpenia, profesionálne fotenia, zábavné workshopy či pestrofarebný shop. Všetko pod jednou trblietavou strechou.
Slovart
Vydavateľstvo SLOVART pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sme sa snažili prinášať našim čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Prinášame na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti.
MADMAXON
MADMAXON online shop Obuv Cult, Dr.Martens, Converse, Akčné Figúrky, Warhammer, Tričká
JJkomiks
Sme komiksový eshop a v našom stánku budete môcť nájsť množstvo komiksov od rôznych distribútorov, fantasy knihy, zberateľské figúrky ale aj iné doplnky ako sú trička, hrnčeky či prívesky na kľúče. Nakoľko však nedokážeme so sebou zobrať všetok tovar, tak pokiaľ by ste mali záujem o niečo konkrétne neváhajte nás kontaktovať na info@jjkomiks.sk a my Vám to na festival radi prinesieme.
Funtastic
Knihy, komiksy, spoločenské hry, zberateľské figúrky. To máme radi a to chceme priniesť so sebou.
Fantasystore
Eshop pre milovníkov Fantasy.