Organizátori

Hlavný organizátor

slavconatslavcon.sk

V roku 2018 na seba zobral úlohu hlavného koordinátora SlavConu. Dlhoročný technik, ktorý dokáže byť aspoň na šiestich miestach naraz a postarať sa o to, aby všetko hladko bežalo.

zástupca hlavného organizátora

martina.s.wimmeratslavcon.sk

Jedna z iniciátorov myšlienky spraviť si vlastný festival, člen OZ Spoločenstvo Tolkiena, dlhoročná scifistka, fantasistka a literárny nadšenec. Na SlavCone pracuje od jeho úplného začiatku a prešla si rôznymi pozíciami. Momentálne zastáva pozíciu zástupca hlavného organizátora.

Admin, Sprievodný program, Vedúci administratívy, Vedúci Staff sekcie, Marketing, Artist Alley

Whovian, Potterhead, ajťáčka, milovníčka vína, kávy, deckbuiderov a nevhodných otázok. Obľubujem patológie ľudskej psychiky a neľudské zločiny, a verím že psychopati a kanibali majú najväčšiu šancu prežiť apokalypsu.

Vedúci programu

Prekladateľ, zakladateľ portálu Slovenská Tolkien wikia, žonglér-samouk, fanúšik Batmana a amatérsky autor poézie a prózy. Tolkienovi sa venuje už viac ako dekádu, v priebehu posledných rokov intenzívne aj z hľadiska literárno-vedného. Zatiaľ najväčší úspech zožal s prednáškami Inšpiračné zdroje J.R.R. Tolkiena, Krídla balrogov a cyklom prednášok Kto je kto (u Tolkiena). Na SlavCone aktuálne funguje ako vedúci programu festivalu a zastupujúci vedúci fantasy časti fantasy & hororovej línie.

Vedúci Marketing

Vo voľnom čase sa venuje (samo)vzdelávaniu, konzumne kultúre a popkult&uacute. Okrem toho hrá Quidditch za Pressburg Phantoms a ešte stále nemá všetkých pokémonov, ale pracuje na tom!

Popri práci v korporátnom marketingu a vo vedení má na starosti marketing a komunikáciu s partnermi.

Fantasy línia

fantasyatslavcon.sk

Pokojný človek čo sa zaujíma o fantasy, kreatívnu tvobu, vývoj hier a JavaScript.

Vedúci programu, Sprievodný program, Stage manager

m.mojzisatslavcon.sk

Veľký fanúšik Sci-Fi, Fantasy a historického žánru od seriálov, filmov, až po knihy. Miesto archeologickej kariéry Indiana Jonesa sa venuje adrenalínovým športom, cestovaním, počúva prevažne inštrumentálnu a írsku hudbu, je členom Living history skupiny a najväčšiu časť voľného času trávi pri tvorbe a strihu audiovizuálneho materiálu. Vykomunikovať a spolurealizovať kreatívne nápady je to v čom rád trávi dlhé hodiny. Na SlavCone pôsobí ako poradca v dramaturgii programu a Stage manager.

Historická línia / Sci-fi línia

Ahoj, čo by som tak o sebe povedal... Hmm, tí, ktorí ma už poznajú, alebo mali česť navštíviť moje prednášky, vedia, že som už takpovediac súčasťou inventára Slavconu a svoje úsilie venujem predovšetkým prednáškam, foteniu, ale samozrejme nepohrdnem ani zaujímavou diskusiou, RPG alebo Larpom. Ak netrávim svoje voľné chvíľky vyššie spomínanými činnosťami, pracujem ako učiteľ na plný úväzok a venujem sa dejepisu a sociálnym vedám. Od roku 2018 som rozšíril svoje angažovanie v Slavcone aj o organizačnú sféru takže ma môžete zastihnúť v sekcii História, ako aj Sci-fi, kde som taký malý pomocný škriatok.

Undergroud línia, Víkend na Rokforte

elendilkaatgmail.com

Veselá slečna, čarodejnica a scifistka. SlavCony navštevuje od samého začiatku; pýši sa tým, že nevynechala ani jeden. V roku 2011 sa pridala do organizačného tímu s líniou Underground, od ročníka 2012 však využila SlavCon pre svoj doteraz najväčší diabolský plán - Víkend na Rokforte.

Literárna línia

Silvia má na SlavCone na starosti literárnu líniu. Najradšej číta rozprávky a poéziu. Inak píše, tancuje, občas brnká na harfe a rada recituje.

Hry

 

Člen Spoločenstva Tolkiena a LARP Klubu Košice. Zanietený scifista a fantazista. Na Slavcone pôsobí pravidelne, vačšinou ho vidite zmätene pobehovat po chodbách.

Workshopy

workshopyatslavcon.sk

Artist-alleyatslavcon.sk

Hrdá Bystrohlavčanka, šperkárka z planéty Zem, nadšená pre všetko DIY a handmade. Hlavný workshopoholic a kontakt pre Artist Alley.

Hlavný grafik / Výtvarná súťaž

Ehm. Robí grafické tentononce pre potreby conu a je polovička stánku Sestri Zlopočestné s.r.v.o. A má rada jablká.

Hororová línia / Stánky

Normálne nenormálna alebo nenormálne normálna sympoška, ktorá sa v roku 2018 postará o hororovú líniu. Milovníčka kníh, hororu, patológie, psychiatrie a podobných sránd. Fanúšik Burtona. V reálnom živote ekonomický správca a umelecká maskérka ;) :D Najnovšie má na starosti aj animovanú tvorbu.

Kostýmová súťaž / Výtvarná súťaž

Vyštudovaná psychologička s diagnózou "úniky z reality" a doživotným postihnutím Tolkienom. Šije kostýmy, vyšíva, tká, jazdí na koni, číta fantastiku.  Na SlavCone bude tento rok porotcom v kostýmovej a výtvarnej súťaži.

Social media manager, Víkend na Rokforte

Vyštudovaná novinárka, ktorá vyrastala na Harrym Potterovi, blázon do populárnej kultúry, makeupu a internetových trendov. V civilnom živote sa venuje content menežmentu a social media marketingu.

Víkend na Rokforte / Underground línia

luciachvastulovaatgmail.com

Študentka porovnávacej religionistiky na Univerzite Komenského. Závislák na Harry Potterovi a Simpsonovcoch. Milujem seriály, filmy, knihy a pečenie. Osobný staffák Elendilky. Od roku 2013 sa snažím prispieť svojou výpomocou do Víkendu na Rokforte ako sa dá a od roku 2018 som aj spoluorganizátor sekcie VNR a Underground.

Cosplay koordinátor
Webmaster / Technik

webatslavcon.sk

Pomáham na festivale s technikou, nosením vecí a webom Som fanúšikom 50% sci-fi + 20% fantasy + 10% stolove hry + 10% free hugs + 10% geeky stuff :) Mám rád Star Trek, Anime, Super-hero komixy, knihy, Harryho Pottera (práve som dočítal siedmu knihu) a všeličo ďalšie.

Floormanažér

n.pavlovicovaatslavcon.sk

Future Earth / Workshopy / Webmaster

workshopyatslavcon.sk, webatslavcon.sk

Nadšenec pre bojové umenia, Tolkienista.

Webmaster

ra100atslavcon.skwebatslavcon.sk

Voľný čas trávi spravovaním SlavCon.sk a ako hlavný kameraman pre projekt Jistě, kapitáne!. Vďaka záľube v Sci-fi a fantasy pravideľne chodí na SlavCon a ďalšie ČS cony. Má na svedomí webstránku SlavConu a plnenie našich najšialenejších želaní, čo by na nej mohlo byť.

Hry

Dlhoročný fanúšik SlavConu, zanietený LARPista, tanečník historických tancov a fanúšik hier. Má rád hry kooperatívne aj kompetitívne, rolové, doskové alebo virtuálne, a dokáže im venovať celé hodiny. Má rád Treefolkov rovnako ako aj Necronov. Medzi kamarátmi je známy tým, že má vždy pri sebe ... pssst, to je tajomstvo.

Marketing

andrea.porvaznikovaatslavcon.sk

Roztržitá víla chaosnička deliaca svoj čas medzi reálnym, historickým a fantastickým životom.
V rámci SlavConu sa venuje marketingu a grafickej a digitálnej mágii.

Marketing

morgothatslavcon.sk

V reálnom živote programátor, mimo toho zapálený fotograf, fantazista, scifista, RPGčkar, geek... Má rád hlučnú hudbu aj dobré ticho s knižkou a čajom.

SlavConu sa venuje už pár rokov, od hernej línie sa presunul k fantasy línii a nakoniec k propagácii. Okrem toho robí dvorného fotografa festivalu :)

Pokladník

Na SlavCone má pod palcom kasičku.

Výzdoba

doktorandka molekulárno-biologických vied, v domácom prostredí aj na deviantarte a tumbr, fanúšik fantasy a scifi, snívajúca o drakoch a zázrakoch. zázraky berie v akejkoľvek forme