Pavol "melkor" Červeniak

Budúcnosť nebude rozumná... Tento ročník sa nebudeme zaoberať ničím menším, ako budúcnosťou ľudstva! Je naozaj Homo Sapiens Sapiens to najlepšie, čo sa z Nás dá vytrieskať? Sme naozaj posledným, najvyspeleljším článkom v opičom genofonde, alebo sa môžeme posunúť niekam ďalej? Je Homo Ludens (Ludens Ludens!), alias "Človek Hravý", medzistupňom k Homo Faber- Človeku Tvorivému? Toto bude našou bude tohtoročnou horúcou témou. Ako tento koncept ovplyvňuje najväčších kreátorov dneška? To všetko sa dozviete na tohtoročnom Slavcone...

Pavol melkor červeniak (11991) je odrodencom Košickej fakulty umení. Momentálne stále pôsobí v Košiciach, venuje sa všemožným druhom kreatívnych aktivít a vysedávaniu po krčmách. Pôsobí vo takisto vo viziónárskej dielni Hramelot studios a spolku (ne)kultúrnych tvorov- združenie UMČO.

Hramelot sa veľmi rád vracia na Slavcon 2019 s novou kolekciou merchu pre každého správneho hráča. Sortiment, tričiek a kociek sa zase rozrástol, a to nie je všetko! Budete si môcť vyvoriť postavu do Dungeons & Dragons, a budeme radi ak si po skončení oficiálneho programu budeme môcť zahrať nejakú crazy Slavcon sešn.

...nájdete ma na bare.