Stanislav Yanevski

Stanislav Yanevski je bulharský herec, ktorého svet pozná ako Viktora Kruma z Harryho Pottera alebo vďaka jeho úlohe Miroslava v Hosteli 2, kde spolu s ním hral i Milan Kňažko, ktorý stvárnil Sašu. K hraniu sa dostal iba náhodou a nikdy neplánoval byť hercom, dokonca ani neštudoval herectvo. Jeho aktuálnym projektom je akčný triller The Cloaking, na ktorom sa produkčne podielal a zahrá si v ňom aj jednu z úloh. Vo voľnom čase sa venuje zdravému životnému štýlu, cvičeniu a motorkám.

Môžete ho nájsť i na instagrame.
Kto sa chce dozvedieť viac, o jeho terajšom projekte, sledujte IMDB: the Cloaking

Cena vstupenky na festival zahŕňa:
- vstup na diskusný panel v piatok aj v sobotu, v rámci ktorého prebehne diskusia (Q&A).
- účasť na piatkovej aukcii

VIP EVENTY

 

Metlobalový stretching - 20€/osoba (ostávajú 3 voľné miesta)

“Vstávať a cvičit.”
“Prečo?”
“Pretože je ráno a… trénovať ťa bude Viktor Krum!”

Cítite sa na to? Poďte si s nami dať ranný strečing pred metlobalovým tréningom.  Koučovať vás nebude nikto iný ako slávny bulharský stíhač Viktor Krum. Bude to pecka, na ktorú budete ešte dlho spomínať. Na pomoc si totiž Viktor nezobral nikoho iného ako naše rezidentné metlobalové družstvo Pressburg Phantoms, ktoré sa zúčastnilo už niekoľkých medzinárodných turnajov. Metlobalový stretching je určený pre 20 osôb, ktoré si zakúpia 15 pre metlobalový stretching a 5 pre "VIP sponzora"

 

Čaj s Krumom - 25€/osoba VYPREDANÉ

Ak chcete nášho VIP hosťa spoznať bližšie a máte radi príjemné posedenia pri čaji alebo káve, máme pre vás dobrú správu. Piati šťastlivci dostanú možnosť sadnúť si na pol hodinku a porozprávať sa s ním. O čom? Je to len na vás. Isté je iba to, že vám k tomu naservírujeme chutný čaj z Coffee on the road. Ale pozor, počet miest na tento event je obmedzený iba na prvých 5 záujemcov, takže ak máte záujem o viac lístkov alebo chcete mať istotu, že sa vám ujde stolička, ozvite sa nám čo najskôr! Čaj s krumom je určený pre 5 osôb, ktoré si zakúpia tento event.

 

After-Party so Stanom  - 55€/osoba (ostávajú 2 voľné miesta)

Ak chcete zažiť ako sa náš VIP hosť naozaj baví, skočte si s ním na drink. V salóniku hotela na vás bude čakať občerstvenie, welcome drink, aby ste si mohli spoločne pripiť a samozrejme Stanislav Yanevski osobne. V dobrej spoločnosti sa budete môcť porozprávať o všetkom čo vás zaujíma. Voľnú zábavu budete mať so Stanom až dve hodiny a možno viac, tak ju dobre využite! Party je určená pre ľudí čo si zkúpia "After-Party so Stanom", "VIP sponzora" alebo "Silver sponzora". 

 

Chceš nás podporiť, aby sme spravili budúci ročník ešte lepší?

STAŇ SA SPONZOROM!

Ako iste viete, SlavCon je festival tvorený fanúšikmi a pre fanúšikov, čisto na dobrovoľníckej báze. Aby sme si veci mohli robiť po svojom, bez komerčného diktátu, nemáme veľkých sponzorov, skôr “priaznivcov”, ktorí nám fandia a chcú, aby náš festival rástol. Preto nás sponzorujú menšie organizácie a zapája sa i množstvo nadšencov a podporovateľov, ktorí venujú svoj čas a kreativitu alebo prispievajú inak, napríklad i finančne. A teraz sa k nim môžete pridať aj vy!

Ako nás podporiť?

Ako jednotlivec sa môžete stať sponzorom festivalu a podporiť nás v našej činnosti, ktorú robíme. Ak máte radi SlavCon a chcete mu pomôcť zlepšovať sa a rásť, môžete nám venovať finančnú čiastku, ktorá vám poskytne okrem dobrého pocitu aj isté výhody.

Sponzorské výhody

Všetci sponzori automaticky získavajú vstup zadarmo a prednostné vybavenie pri vstupe na festival, stačí oznámiť svoje meno na VIP zozname. Okrem toho získajú aj profesionálne urobenú fotografiu a podpis od nášho VIP hosťa, čo si už dajú podpísať je na nich. Ďalej podľa úrovne sponzorstva získavajú nasledovné výhody:

 

Cool SPONZOR - ostáva 19 voľných miest

Tento sponzorský status je určený pre tých, ktorí sa rozhodnú darovať 55 € a viac. Za dar získate:

 • vstup na festival a prednostné vybavenie;
 • sedenie v druhom rade na hlavnom programe, tombole, aukcii a debatách s hosťami vo veľkej aule;
 • profesionálnu fotografiu a podpis od VIP hosťa.

Vaše meno bude zároveň uvedené v kolónke sponzorov na webe. Na rozlíšenie na cone dostanete limitovanú edíciu COOL odznaku a limitovanú edíciu pásky na ruku.

 

SILVER SPONZOR - ostáva 14 voľných miest

Tento sponzorský status získa človek, ktorý SlavConu venuje 110 € a viac. Okrem dobrého pocitu, že ste podporili náš festival, získate:

 • vstup na festival  a prednostné vybavenie;
 • sedenie v prvej rade na hlavnom programe, tombole, aukcii a debatách s hosťami vo veľkej aule;
 • profesionálnu fotografiu a podpis od VIP hosťa;
 • After-party s VIP hosťom priamo v hoteli.

Vaše meno bude zároveň uvedené v kolónke sponzorov na webe a ak si to budete želať, aj v tlačenej podobe v brožúre. Na rozlíšenie dostanete limitovanú edíciu Silver odznaku a limitovanú edíciu pásky na festival.

 

VIP SPONZOR - ostávajú 4 voľné miesta

Tento sponzorský status dostanete, ak venujete SlavConu 150 € a viac. Za váš štedrý sponzorský dar okrem našej nehynúcej lásky získate:

 • vstup na festival a prednostné vybavenie;
 • sedenie v strede prvej rady na hlavnom programe, tombole, aukcii a debatách s hosťami vo veľkej aule;
 • uvítací drink a Meet & greet s VIP hosťom Stanislavom Yanevskim;
 • profesionálnu fotografiu a podpis od VIP hosťa;
 • metlobalovú rozcvičku so Stanom;
 • After-party so Stanom priamo v hoteli.

Vaše meno bude zároveň uvedené v kolónke sponzorov na webe, ale aj v tlačenej podobe v brožúre a dostanete osobné poďakovanie od SlavCon tímu pri hlavnom programe, ak si to budete želať. Na rozlíšenie dostanete limitovanú edíciu VIP pásky a odznaku.

Objednávkový formulár

 1. Zaregistrujte sa cez náš VIP formulár a vyplňte všetky potrebné polia.
 2. Ak máte záujem o viac vstupov na jednotlivé eventy (napríklad 2x Metlobal), napíšte nám to do poznámky.
 3. My vám obratom pošleme potrebné informácie a číslo účtu na ktorý treba peniaze poslať.
 4. Akonáhle nám nabehnú peniaze, vaše meno pridávame na VIP list a vy už iba prídete a zabavíte sa :) 

CAPTCHA
Občas nám na stránky chodia boti (zlí kybernetickí vlci), tak si potrebujeme overiť, či si naozaj žívý a priateľský vĺčok.