Anotácie

V tejto sekcii nájdete anotácie k prednáškam a príspevkom do programu.

Organizátori si vyhradzujú právo na zmeny v programe!

Highlight, Underground

Highlight, Underground - Prednáška
Keď kedysi dávno starý bylinkár v tmavom lese navaril tajomný elixír a otrávil ním pol dediny... druhá polovica ho zlynčovala a bolo po probléme. Potom ale niekto dostal úspešný nápad vyrábať lieky hromadne a predať ich do šíreho sveta. A tak ak niekto navaril podobný tajomný elixír, mal výbornú šancu zabiť nielen pol dediny, ale možno i pol krajiny. Od tých čias sa však (našťastie) veľa zmenilo. Dnes musia nápady na lieky prejsť dlhú, úmornú cestu, ktorú väčšina z nich ani nedokončí, než sa dostanú k pacientovi. O tom, ako sa všetko menilo a ako to vyzerá dnes, sa dozviete v prednáške.

Highlight

Highlight - Vystúpenie
Ženy sú rôzne. Vysoké, nízke, chudé, oblé, blonďavé, tmavé,... a všetky sú krásne! No aj každá žena má rôzne podoby. Iná bude ráno pred prvou kávou, iná na pracovnej schôdzke, iná večer v divadle, iná po vášnivej noci a iná bude, keď je celkom sama. Tanec vám niektoré z mnohých podôb ženy predstaví aj bez slov.

Highlight, Workshopy

Highlight, Workshopy - Iné
Táto partia kamarátov sa snaží hravou formou povznášať vedomosti ľudí slovenských a odtiahnuť ich od reality tým, že si potrápia svoje mozgy (a aj brady). Na Slavcone si pre vás pripravia poriadnu dávku kvízových otázok!