Program

V tejto sekcii nájdete anotácie k prednáškam a príspevkom do programu.
Organizátori si vyhradzujú právo na zmeny v programe!
Prehľad programu aj vo verzii na tlač nájdeš tu.

program-piatokprogram-sobotaprogram-nedela

Literárna línia, Workshopy - Prednáška - piatok 17:00 (1 hod.) -
Čierna perla
Máte plnú zásuvku rukopisov a rozhodli ste sa, že nastal čas napísať svoju prvú publikovateľnú knihu? Na workshope s knižnou editorkou Evou Piarovou sa dozviete, na čo myslieť a čomu sa pri koncipovaní vyhnúť, prečo je menej niekedy viac, čím všetkým si rukopis musí prejsť ešte predtým, než ho pošlete do vydavateľstiev, a mnoho ďalších praktických postrehov, ktoré vám pomôžu dostať knihu na trh.
Literárna línia - Prednáška - sobota 13:00 (50 min.) -
USS Enterprise

A sme tu, recenzia je zbraňou novinárov a rôznych jednotlivcov, ktorí svojím umom a túžbou po pozornosti ničia sny skvelých umelcov, ale je tomu naozaj tak? Poďme sa spolu pozrieť na zúbok tomuto stále kontroverznejšiemu literárnemu žánru.

Literárna línia, Workshopy - Prednáška - sobota 16:00 (50 min.) -
Santa Maria
Napísali ste svoju prvú knihu a premýšľate, ako ju dostať medzi čitateľov? Túžite byť publikovaní vo veľkom vydavateľstve alebo by ste mali radšej celý proces vydania pod kontrolou sami? Workshop s knižnou editorkou Evou Piarovou vás pripraví na vstup do slovenského knižného sveta a prevedie procesom publikovania.
Literárna línia, Underground - Prednáška, Vystúpenie - sobota 20:00 (2 hod.) -
Nautilus
Vystúpenie Xenomorph a Saraswati's Twerkaba Standupy Mená ako Martin Hatala , Vlado Mikuláš , Michal Laurinec , Veronika Blahová alebo Peter Šlesár vám ukážu že svet sa dá brat z humorom. Vyhodnotenie Tolkien kvízu a Ohňová show
Literárna línia, Sci-fi - Prednáška - nedeľa 12:00 (1 hod.) -
TARDIS
Jupiter, aktuálne jediný slovenský sci-fi a fantasy časopis, ktorý vychádza v elektronickej od roku 2011, sa dostal k šestnástemu číslu. Po dlhšom čase sme pripravili špeciál, tentokrát zameraný na poviedky autorov z portálu sci-fi.sk.