Porotcovia

Cosplay súťaž

Haylin cosplay
Umelec v oblasti návrhov spoločenských a svadobných šiat a ich doplnkov s dôrazom na zákazkové šitie, skúsenosti s tvorbu divadelných kostýmov. Lektor pre základné kurzy šitia: Fajná Dilna Ostrava.
Prue Cosplay
Prue se věnuje cosplayi přes 11 let. Navštěvuje soutěže a cony v ČR I v zahraničí. Snaží se propracovávat kostýmy do detailů. Učí se nové techniky a technologie s každým novým kostýmem a využívá je k výrobě dalších kostýmů.
Andrea "Padme" Ulagová
Padmé propadla cosplayi už v roce 2002, kdy také začala přednášet o filmových a seriálových kostýmech. Od roku 2008 organizuje soutěž FFCosplay v rámci Festivalu Fantazie, jednoho z největších conů v Česku.

Literárna súťaž

Silvia "Sisi" Zeumerová
Silvia má na SlavCon-e na starosti literárnu súťaž a editorskú výzvu. Ak ju chcete literárne zaujať stavte na stručný a/alebo úderný text. Inak píše, tancuje, háčkuje, občas brnká na harfe a rada recituje.
Vladimír "Drackula" Hebert
Šéfredaktor portálu Multiverzum, popularizátor a zberateľ komiksov, milovník filmu, kníh a dobrého piva. Teší sa na zaslané poviedky, lebo tvrdí, že talentovaných autorov nikdy nie je dosť.
Mário Zeumer
Herec, moderátor, hlas dabingu a audiokníh, nadšený čitateľ fantastiky a šťastná obeť vlastných nerozvážnych činov.
Juraj Thal
Spisovateľ Juraj Thal je autorom známych a obľúbených krimi príbehov. Svoje postavy vôbec nešetrí, vyšetrovateľ Leo Legen v nich dostane poriadne zabrať. Na SlavCone 2020 je Juraj porotcom v literárnej súťaži a rovnako ako svoje postavy, ani autorov poviedok v nej nebude šetriť. Jeho vecnosť a nadhľad môžu byť prínosom pre tých, ktorým sa dostane jeho kritiky.
Jana "Jaji" Paveleková
knižná influencerka, PhD. študentka
Jaji miluje knihy, dobré jedlo, cestovanie, ľudí a hlavné sfilmované formáty svojich obľubených príbehov.
Dominik Harman
Dominik Harman sa venuje práci so slovom a vie, že toto slovné spojenie znie ako z minulého tisícročia. Vystriedal práce v reklamnej agentúre, rádiu Aktual, časopise .týždeň, internetových novinách ŽilinaDnes a najmä – popri iných aktivitách pomáha v rodinnom vydavateľstve Artis Omnis, ktoré vydáva kvalitnú domácu literatúru najmä z fantasy žánru. V poslednej dobe vydávajú aj politické knihy, pretože najviac fantasy a sci-fi nájdete práve v dnešnej politike.