SlavCon 2021

Finn Jones
Herec
František Kotleta
Spisovateľ
Juraj Červenák
Spisovateľ
Michal Ivan
Ilustrátor
Kristýna Sněgoňová
Spisovateľka
Lívia Hlavačková
Lekárka, spisovateľka

O nás

SlavCon sa rozširuje z trojdňového festivalu fantastiky a popkultúry na celoročné podujatie!
(pre skalopevných fanúšikov – festival bude vždy)

Venujeme sa fantastike, sci-fi, hororu, histórii a mytológii. Na svoje si prídu aj fanúšikovia literatúry, filmu, seriálov, hier, larpu či umenia. Prinášame zmysluplné a tvorivé prežitie voľného času.

Okrem prednášok ponúkame širokú škálu kreatívnych a pohybových workshopov, ako aj pestrý sprievodný program. Predstavujeme známe osobnosti, LOCAL HEROES, ktorí prispievajú a pozitívne ovplyvňujú kultúrnu scénu Slovenska. Okrem toho organizujeme aj súťaže, do ktorých sa môžete zapojiť podľa svojej chuti.

Myslíme i na našu budúcnosť, preto predstavujeme voľnú líniu FUTURE EARTH, ktorá v sebe spája ekológiu a technológiu. Podporujeme tiež koncepty Zero Waste či Smart Cities.

V roku 2021 prinášame:
ONLINE FESTIVAL 2021, 24. 04. 2021
festival sa odohrá online na našom DISCORDE
Aj keď kvôli pandémii sme museli SlavCon 2020 zrušiť, tento rok sa už zastaviť nenecháme a v ROKU 2021 prichádzame s ONLINE FESTIVALOM 2021. Lístky kúpite na Patreone (Tier 3 = 15 Eur). Lístky z roku 2020 platia na Online festival 2021 i na budúcoročný on spot festival 2022.

Tohtoročný program chystáme “The best of the best”. Máte sa na čo tešiť! Na našom discorde vás bude čakať 15 hodín programu rozdelených v troch virtuálnych prednáškových miestnostiach a dva extra chat roomy, „pred budovou festivalu“ a „na káve“, pre viac zážitkov s kamarátmi.

CELOROČNÉ AKTIVITY:
Keďže aj my sa chceme hrať, vzdelávať a socializovať po celý rok, najskôr sme transformovali SlavCon z trojdňovej akcie na celoročnú udalosť v malých mesačných dávkach.

Mesačne prinášame:

  • novinky zo sveta popkultúry na našom FB a Instagrame
  • DnD pondelkové sessions s Michalom Laurincom
  • nepravidelné kvízy
  • súťaže o knihy
  • prednášky

Mnoho iného a insiderského info o festivale, prípravách, o nás a aktivitách, ktoré robíme, ako výrobky z kože, pečenie, malé akcie, kresby, fotenia a iné nájdete na našom novom Patreone! Pretože aj my sa chceme s vašou podporou kreatívne realizovať. 

Partneri

Partneri

VieMi consultingIBLMadMaxon

Spoluorganizátori

Sci-Fi Guide.netSpoločensto TolkienaSciFi.sk

Na našej webovej stránke používame cookies na podporu technických funkcií, ktoré zlepšujú zážitok z používania stránky.

Používame aj analytiky.