Michaela Zamari

Michaela Zamari sa narodila v roku 1990 a žije v Bratislave. Miluje písanie odkedy sa naučila písať perom a už vyše jedenásť rokov investuje do cenných papierov, najmä do leteniek. Jej druhou vášňou je cestovanie a jediné, čo ju udrží v sedavej polohe je drink s priateľmi alebo písanie. Zmysel našla najmä v písaní beletrie.
Na knižný trh vstúpila na jeseň v roku 2017 s dynamickým príbehom Šéf môjho šéfa, v lete 2018 si vydala jeho pokračovanie s názvom Šéfom môjmu šéfovi a v októbri príbeh inšpirovaný skutočnými udalosťami – Posledný džentlmen. V marci 2019 si vydala dobrodružný román Rozhodnutie a Klient môjho šéfa – Osud nevyjednáva, je jej piatym románom (vydaný v auguste 2019), ktorým sa vrátila k sérii Šéf môjho šéfa.
Michaela má rada inteligentný humor, nevyhýba sa dvojzmyslom a svoje príbehy stavia na fantázii poskladanej zo skutočných udalostí. Pri písaní čerpá aj zo svojich ciest a riadi sa heslom – čo sa neskončilo dobre, to sa ešte neskončilo. Netvrdí, že každý príbeh sa musí skončiť svadbou a tuctom detí, no zároveň dodáva, že nie všetko, čo sa rýchlo začne, sa musí aj rýchlo skončiť.

Keby žila v nejakej fantasy realite? Fascinujú ju upírske klany, takže by to bola jasná voľba :)

Začiatkom budúceho roka by som chcela vydať knihu o zákulisí samovydania, v apríli by už mala byť na svete.