Michal "Engeor" Laurinec

Učitel

Ahoj, čo by som tak o sebe povedal... Hmm, tí, ktorí ma už poznajú, alebo mali česť navštíviť moje prednášky, vedia, že som už takpovediac súčasťou inventára Slavconu a svoje úsilie venujem predovšetkým prednáškam, foteniu, ale samozrejme nepohrdnem ani zaujímavou diskusiou, RPG alebo Larpom. Ak netrávim svoje voľné chvíľky vyššie spomínanými činnosťami, pracujem ako učiteľ na plný úväzok a venujem sa dejepisu a sociálnym vedám.

Od roku 2018 som rozšíril svoje angažovanie v Slavcone aj o organizačnú sféru takže ma môžete zastihnúť v sekcii História, ako aj Sci-fi, kde som taký malý pomocný škriatok. 

Program

2023

Sprievodný program, Hry - Hra - Friday 19:00 (3 hod.) -
Chodby

"Na ceste hrdinov" je event ktorý sa pravidelne organizuje v Bratislave a za úlohu si vzal priblížiť krásu RPG hier všetkým členom fandomu bez rozdielu na to či si skúsený hrdina alebo dobrodruh začiatočník. Jediné čo musíš spraviť je prísť a zažiť dobrodružstvo o ktorom sa ti ani nesnívalo.

Vidíme sa v Piatok: 19:00, Sobotu: 17:00 a Nedeľu 10:00

Víkend na Rokforte - Hra - Saturday 16:00 (1 hod.) -
Nautilus

Problémy môžu číhať na každom kroku, a preto je na mieste, že Rokfort znovu otvoril svoj povestný klub duelantov. To, že sa každý duel ponesie v duchu fair play je samozrejmosťou, na čo dohliadnu naši najpovolanejší profesori.

2022

Workshopy - Workshop - Saturday 17:00 (1 hod.) -
Aretuza

V tejto prednáške si povieme a ukážeme ako začať maľovať figúrky , kde ich zoženieme a no a hlavne čo potom s nimi ... na tieto ale aj iné otázky sa vám pokúsim odpovedať v týchto pár minútach.