Návod pre registráciu účinkujúcich a programu

Rozhodol si sa prispieť svojou troškou do SlavConu, spoluvytvárať jeho fantastický program, a nevieš ako na to? Si na správnej stránke! Nájdeš tu krok po kroku návod, ako na to.

 1. V spodnej časti ľavého menu nájdeš sekciu Zákulisie. Ak si už registrovaný z predchádzajúcich ročníkov, klikni na Prihlásenie a preskoč zvyšok tohto odstavca.
 2. Ak ešte nie si prihlásený, klikni v sekcii zákulisie na Registráciu.
 3. Vyplníš všetky políčka označené hviezdičkou (*). Ostané nie sú povinné, ale budeme radi ak vyplníš aj tie. :) Všetky zadané informácie sa po prihlásení dajú zmeniť.
 4. Na zadanú e-mailovú adresu ti príde potvrdzovacia správa. Podľa inštrukcií v nej klikneš na odkaz a nastavíš si nové heslo.
 5. Odporúčame ti pridať si vhodnú fotku. Tá bude potom zobrazená spolu s tvojim krátkym opisom medzi hosťami. Tam budeš zaradený spolu so schváleným programom.
 6. Gratulujeme! Si úspešne zaregistrovaný a prihlásený. Teraz môžeš upravovať svoj profil. V sekcii Zákulisie ti teraz pribudli možnosti pre správu programu, ale tomu sa budeme venovať v ďalšej sekcii.

Už si si určite všimol, že ti po prihlásení pribudla v sekcii Zákulisie možnosť Pridať program.
Teraz sa pozrieme na to, ako pridať program.

 1. Po prihlásení v sekcii Zákulisie pribudne položka Pridať program.
 2. Vo formulári treba vyplniť všetky položky označené hviezdičkou (*).
 3. Dostatočne si premysli názov svojho programu, na festivale sa veľa ľudí rozhoduje kam pôjde práve podľa pútavého názvu.
 4. Ak si nie si úplne istý správnym zaradením do žánru či typu programu, môžeš ich vybrať viac. Vedúci línii si prečítajú obsah tvojho programu a priradia ťa k vhodnej kategórii.
 5. Pri prednáškach je odporúčaná dĺžka aspoň 50 minút a do programu sú väčšinou zaradené v hodinových blokoch. Príspevku do programu sa samozrejme vieme prispôsobiť. Ak sa jedná o viacdenný program, zadaj ako dĺžku trvania 0 a osobne to s tebou prekonzultujeme :)
 6. Anotácia bude v prípade schválenia programu zverejnená na stránke. Je verejná a práve v nej by si mal čo najlepšie priblížiť obsah svojho programu návštevníkovi.
 7. Ostatné položky sú z hľadiska systému nepovinné. Znamená to, že môžeš program uložiť, neskôr sa do systému vrátiť a doplniť informácie. Pri vyberaní programu sa však budeme riadiť predovšetkým poľom Výstižný obsah programu.
 8. Po odoslaní prihlášky ti pribudne sekcia Moje programy. Vidíš v nej všetky, ktoré si sám vytvoril, alebo si bol do nich zaradený ako spoluúčinkujúci. Tebou vytvorené máš možnosť ich editovať do doby, kým budú schválené vedúcim línie.
 9. Upozornenie, že bol tvoj program schválený ti príde na mail. Neboj sa, ak to potrvá aj dlhšie, programu máme každý rok veľmi veľa a tak sa každý nemôže zmestiť.

V prípade, že máš akékoľvek ďalšie otázky, alebo máš pocit, že niečo nefunguje ako má, neváhaj a napíš na admin[at] slavcon.sk. Odpovieme čo najskôr.
 


Niekoľko základných otázok a odpovedí

Nastavil som si zlý email a neprišla mi potvrdzovacia správa, čo mám spraviť?

V takom prípade napíš na adresu admin[at] slavcon.sk svoje prihlasovacie meno a správny mail. O zmenu sa postaráme v čo najkratšom čase.

 

Potreboval by som sa dohodnúť priamo s vedúcim línie, ako mu môžem napísať?

Na našej stánke Kontakty nájdeš všetky dôležité emailové adresy