Bhumika Tribe

tanečná skupina

Tanečná skupina venujúca sa tanečnému štýlu Fat Chance Belly Dance® Style (alebo skrátene FCBD®). Tento silný zemitý skupinový tanec vznikol ako spojenie krásy etnických tancov severnej Afriky, ohnivého Flamenca a ornamentálnych indických tancov. Hrdý postoj tanečníc, bohato zdobené kostýmy hrajúce farbami, zvuk čineliek, strhujúca hudba, zaujímavé tanečné prvky a formácie spolu vytvárajú okúzľujúce predstavenie. FCBD®Style je oslavou skupinovej spolupráce, vzájomnej podpory, sily a kreativity tanečníc a tanečníkov, ktorí pri každom stretnutí dokážu spolu vytvoriť vždy nové improvizované predstavenie.

Program

2023

Sprievodný program - Workshop - sobota 11:00 (30 min.) -
Nautilus
Denise Charbó a tanečnice z Bhumika dance school vás pozývajú na improvizačné hudobné stretnutie, ktorým nadviažeme na predchádzajúci tanečný workshop. Odvážne tanečnice a tanečníci si môžu s nami zatancovať na živú hudbu a veríme, že sa k nám pripoja aj nadšení hudobníci. Všetci ste vítaní, zhrabnite svoje hudobné nástroje, vyzujte topánky, spolu to roztočíme!
Sprievodný program - Vystúpenie - sobota 20:00 (4 min.) -
Nautilus

Bhumika Tribe vás pozýva na premiéru svojho najnovšieho vystúpenia inšpirovaného voňavou a farebnou Indiou. Môžete sa tešiť na krásne tanečnice zvodne sa vlniace v rytme mystickej hudby, kolotoč farieb a zvukov so závanom exotiky.