Denise Charbó

tanečnica, lektorka, choreografka

Tanečnica, lektorka, choreografka a zakladateľka Bhumika Dance School pochádzajúca z Bratislavy. Brušnému tancu sa venuje od roku 2006 odkedy sa zúčastnila rôznych väčších či menších kultúrnych podujatí na Slovensku. Zažiarila na pódiách v rôznych kútoch Európy, ale napríklad aj v Las Vegas, v Izreali, či v Indii. 

Okrem účinkovania má Denise bohaté skúsenosti aj s výukou pravidelných kurzov či workshopov tribal fusion belly dance, indian fusion belly dance a FCBD Style, ktoré vedie vo svojej tanečnej škole Bhumika Dance School, rovnako ako na rôznych podujatiach a festivaloch u nás aj v zahraničí.

Pre verejnosť organizuje pravidelné hudobno-tanečné večery ~ hafly, medzinárodný tanečný festival Bhumika Tribal Fest a taktiež produkuje bellydance podcast. Mimo brušného tanca sa venuje jóge, študuje klasický indický tanec Odissi, hru na darbuku a frame drum.

Web: Bhumika dance school / IG @denisecharbo / FB @denisecharboo

Program

2023

Literárna línia, Underground - Prednáška, Vystúpenie - sobota 20:00 (2 hod.) -
Nautilus
Vystúpenie Xenomorph a Saraswati's Twerkaba Standupy Mená ako Martin Hatala , Vlado Mikuláš , Michal Laurinec , Veronika Blahová alebo Peter Šlesár vám ukážu že svet sa dá brat z humorom. Vyhodnotenie Tolkien kvízu a Ohňová show
Workshopy - Workshop - sobota 10:00 (1 hod.) -
Nautilus
Korenistá vôňa orientu, rytmická hudba, cinkanie šperkov, hrdé tanečnice vlniace sa vo víre veľkých volánových sukní. Toto všetko je však len zrnko piesku toho, čím všetkým je tanečný formát FCBD® Style belly dance. Príď na workshop pod vedením skvelej tanečnice a lektorky Denise Charbó a poodhaľ tajomstvá tohto fascinujúceho tanca.

2021

Workshopy - Workshop - sobota 10:00 (50 min.) -
Science

Srdečne vás pozývam na workshop Tribal Fusion Belly Dance, vhodný pre všetky úrovne, ako aj pre úplných začiatočníkov, v ktorom sa zameriame na technický ako aj kreatívno-expresívny rozmer tejto krasnej viacúrovňovej tanečnej formy.