SlavCon 2013

Siedmy ročník festivalu SlavCon sa uskutočnil 26. - 28. Apríla 2013, opäť v priestoroch bratislavskej Iuventy. Na Cestu za dobrodružstvom sa s nami vydalo množstvo návštevníkov, účastníkov, ale aj dobrovoľníkov.

Spolu sme sa vydali do Stredozeme, kde sme ochutnali miestne špeciality s pomocou redaktorov panprstenov.sk a ako pripraviť mäso nám ukázal priamo Juraj Červenák s vydavateľstvom Artis Omnis počas krstu Zlata Arkony 2. Cestu džentlemanstva (a sebaobrany) nás naučil Róbert Washka a vďaka poctivej príprave od Martina “Marťušáka” Vaňa o vojenských průšvihoch sme sa vyhli každému nebezpečenstvu. Vlastnú prípravu na skúšky budúcnosti nám predviedla slovenská časť 501. légie (a tiež mali super tortu). Strateným svetom Arthura Conana Doyla nás prevedol Karol Čakloš a na konci dňa nám už zostalo len vypočuť si všetko o hrách, od počítačových až ku kartovým. 

A nesmieme zabudnúť na všetkú tu zábavu naokolo! Či už to bolo svetelné vystúpenie od Let Them Fly, skvelá strelnica a tábor od Schatmansdorf alebo čarovný Víkend na Rokforte s metlobalom!

Plagát na stiahnutie:

Za pomoc a podporu v roku 2013 ďakujeme:

EurobooksKilobajt.sk Tuli